acil destek     hızlı sipariş  telefon  sss
   mail  sipariş
    ANASAYFA   HAKKIMIZDA   ÇÖZüMLER   TASARIMLAR   DESTEK   İLETİŞİM    
Hayallerinizle sınırlı tasarımlar
"Asilnet web tasarım ekibi uzman çizer ve grafikerlerden oluşmuş profesyonel bir ekiptir. Ekibimizden isteyecekleriniz sadece hayallerinizle sınırlıdır."
Asilnet web tasarım ekibi uzman çizer ve grafikerlerden oluşmuş profesyonel bir ekiptir. Size özel ikonlar, logolar, maskotlar, animasyonlar, özel tasarım ve çizimler, şirketinize özel emoticonlar...Ekibimizden isteyecekleriniz sadece hayallerinizle sınırlıdır.


 
Kobiler ve internet
"Kobiler için web sitesi tasarımları hizmet veya ürünlerini sundukları bir vitrin gibi değerlendirilmelidir."
Kobiler için web sitesi tasarımları hizmet veya ürünlerini sundukları bir vitrindir. İster kökleşmiş bir kuruluş, ister yeni kurulmuş bir kobi olsun, işletmeler internet sayesinde müşteri portföylerini önceden ulaşamadıkları bölgelere dek genişletebilme imkanına sahiptirler.
Ancak web tasarımlarının güçlü oldukları alanda öne çıkmalarını sağladığı oranda başarıya ulaşabilirler. Firmanın gücü her ne olursa olsun web üzerinde amatör duruşa sahip bir web tasarım olası müşterilerin diğer seçeneklere kaymasını sağlayabilir.

Bu yüzden bütün kartlar doğru oynanmalı ve web tasarım kurumu temsil edebilmelidir. Bu konuda size sunduğumuz web tasarım çözümleri hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız>>>

Kurumsal Web Tasarımlar

"Bir kurumsal web site tasarımında net üzerinden rastgele edinilmiş imajlar ve görseller kullanmak yerine kurumun kültürünü ve yapısını yansıtabilecek özel görseller üretebilen uzman bir yaratıcı ekibe gereksinim olacaktır...."

Hemen hemen her sektörde web sitesi sayısıda katlanarak artarken kullanıcılar da gittikçe daha seçici hale geliyor, bir siteyi tekrar ziyaret etmek için çok daha fazla nedene ihtiyaç duyuyorlar. Bu da bir kurumun web tasarımının kendine özel, içerik ve görsellerinin de kaliteli ve "özgün" olmasını artık şart koşmaktadır. Asilnet web tasarımları logolarından butonlarına, sloganından metinlerine kadar tamamen size özel tasarlanabilmektedir.

"Sitenizin görselleri, logosu, tasarımı kurumsal kültürünüzü yansıtmıyorsa ne kadar şık bir tasarım olsa dahi aslında kurumsal bir site tasarımından söz edilemez."

Genelde kurumsal web tasarımından ciddi görünümlü ve sektörel içerikli bir site tasarımı anlaşılmaktadır. Aslında burada işletmenin kurumsal kültürünün ve yapısının en iyi şekilde yansıtıldığı yapı kastedilmektedir. Asilnette web tasarımlar kurum hakkında yapılan ciddi analizler, bu analizlerin yorumlanması ve konusunda yetkin grafiker ve çizerler tarafından tasarıma dökülmesiyle gerçekleşmektedir.

Makaleler
E-Ticaret Kurumsal Kimlik

Yapılan araştırmalar kullanıcıların herhangi bir ürünü e-ticaret sitesinde satın almadan önce site hakkındaki yorumları okudukları, güvendikleri takdirde üye olduklarını gösteriyor. Diğer taraftan tasarım ve içerik olarak güven vermeyen siteleri ise araştırma gereği duymadan terkettikleri belirtiliyor.

devamını oku>>>
kaynak:UNCITRAL, Model Law on Electronic Commerce.

WAALY OLINS kurumsal kimlik çalışmasının firma hakkında üç noktayı çok iyi betimlemesi gerektiğini söyler:
•   Kim olduğunu
•   Ne yaptığını
•   Nasıl Yaptığını...

devamını oku >>>

 
 
Asilnet le web e ilk adım...Bu kampanyamızla web dünyasına ilk adımınızı atın. Hesaplı ve eksiksiz paketimiz hosting, domain, tasarım ve metin çalışmalarını içermektedir >>>
Web sitenizin bakımı ve güncellemesiyle ilgilenemiyor musunuz?
Asilnet te web tasarımınız tamamlandıktan sonra dilerseniz sitenizin idaresini bize bırakabilirsiniz! devamı >>>
Asilnet web management yöntemi tamamen kobi ve kurumlara özeldir.Görüşmelerimiz sonucunda belirlenen sektörel beklentiler çerçevesinde periyodik olarak web sitenize içerik girilerek bakımı yapılır.Bu sistemle sitenizi yayınlamak için ek personele gerek duymazsınız >>>
Dilediğiniz özelliklerde hosting imkanı >>>
İstediğiniz özelliklerde sunucular>>>
copyright © Asilnet 2009
Her Hakkı Saklıdır. Ayrıca telif hakları ve kullanım koşullarını lütfen okuyunuz.

kullanım koşulları   yasal haklar
mail sipariş sss telefon
anasayfa hakkımızda çözümler tasarımlar destek iletişim