acil destek     hızlı sipariş  telefon  sss
   mail  sipariş
    ANASAYFA   HAKKIMIZDA   ÇÖZüMLER   TASARIMLAR   DESTEK   İLETİŞİM    
Tasarım destek
Sık Sorulan sorular
Sürekli Güncellenen Soru ve Cevaplar Sayfası
Acil Destek Hattı :09.30-17.30 Arası
Teknik Destek mail:7/24
destek
 
7/24 Teknik Destek İletişim Formu
İlgili web sitesi
İlgili Kişi
İletişim Mail Adresi
Cep Telefonu
Sorununuz
Mesajınız
Destek Sayfaları
Servis Şartları
 
Asilnet, bu "Genel Servis Şartları"'nın duyurusunu, öncelikle www.Asilnet.com adresinde yer alan web sitesinden kullanıcılarına duyurur.

Asilnet, "Genel Servis Şartları"nda meydana gelecek değişiklikleri yine aynı şekilde web sitesinde yayınlar ve bu yayın, kullanıcının kendisine yapılmış tebligat yerine geçer.

"Genel Servis Şartları" ile ilgili değişiklikleri takip etme sorumluluğu kullanıcıya aittir. Asilnet servislerinden faydalanmaya devam eden kullanıcılar, bu "Genel Servis Şartları"nda belirtilen şartları kabul etmiş sayılırlar.

Devamını oku >>>

Arama motorları
"Siteniz için referans arama motoru sonuçları değil, kullanıcılarınızın tekrar ziyaretleri ve siteniz hakkındaki olumlu görüşleridir. "

Web tasarım tamamlandıktan ve yayına başladıktan sonra süphesiz herkez arama motorlarında sitelerini ve sitenin içeriğiyle ilgili kelimeleri aratarak sitenin listelemedeki yerini kontrol eder.

İstenilen belirli kelimelerde ve sektörel her aramada sitenin ilk sıralarda en azından ilk sayfada olmasıdır. Bu aslında başarılması zor birşey değildir, web üzerinde bu konuda bir çok kaynak da bulabilirsiniz.

Ancak hiç kimse arama motorlarında üst sırada diye bir siteyi sürekli ziyaret etmez veya üye olmaz. Unutulmamalıdır ki kaliteli içeriğe sahip bir site ergeç web üzerinde hakettiği yere gelicektir.

Web tasarım Destek sayfaları
Html destek sayfası
Bu sayfalarda sitenize ftp den bağlanarak dosyalara erişme, web tasarımınız üzerinde basit değişiklikler yapma konularında destek bulabilirsiniz. Yapabilecekleriniz link verme, logo - fotoğraf değiştirme, sayfa başlığı ve anahtar kelimeleri değiştirme gibi konulardır.
Görsel İçerik Destek Sayfası
Bu destek sayfalarında web tasarımınız üzerindeki resimler üzerinde değişiklikler yapma konusunda destek bulabilirsiniz. Fotoğraflarınızın ışık değerlerini değiştirme, boyutlandırma, efekt verme, fotoğraf üzerine yazı yazma, basit logolar oluşturma gibi bir çok yaralı bilgiye erişebilirsiniz.
Kısa Kısa
HTML hakkında Sitelerde fotoğraf kullanımı

HTML bir mark-up (metin işaretleme) dilidir. Tag adı verilen özel işaretlerle bir web sayfasındaki yazıları, fotoğrafları, video ve ses dosyalarını kontrol etmeye ve belirli bir formatta sunmaya yarar. Kısaca web tasarımın temeli HTML dir ve web üzerinde gördüğümüz bütün sitelerin kullandığı teknolojidir. Ayrıca css ve javascript kodlarıyla birlikte kullanılarak kullanıcıyla etkileşen daha dinamik web tasarımlar yapmakta mümkündür.

Web tasarımınızda kullanacağınız fotoğraflar sayfanızın yükleme hızını etkilediğinden kullanılmadan önce bir fotoğraf düzenleme programı kullanılarak optimize edilmelidir. Kullanıcağınız fotoğrafın gereğinden fazla büyük olması ayrıca kullanıcıların sayfayı her ziyaretinde aylık trafik limitinizi etkilediğini de unutmayın. Bu yüzden web tasarımınızdaki imajların max. boyutunu 50 kb olarak tutmanız tavsiye edilir.

 
 
Asilnet le web e ilk adım...Bu kampanyamızla web dünyasına ilk adımınızı atın. Hesaplı ve eksiksiz paketimiz hosting, domain, tasarım ve metin çalışmalarını içermektedir >>>
Web sitenizin bakımı ve güncellemesiyle ilgilenemiyor musunuz?
Asilnet te web tasarımınız tamamlandıktan sonra dilerseniz sitenizin idaresini bize bırakabilirsiniz! devamı >>>
Asilnet web management yöntemi tamamen kobi ve kurumlara özeldir.Görüşmelerimiz sonucunda belirlenen sektörel beklentiler çerçevesinde periyodik olarak web sitenize içerik girilerek bakımı yapılır.Bu sistemle sitenizi yayınlamak için ek personele gerek duymazsınız >>>
Dilediğiniz özelliklerde hosting imkanı >>>
İstediğiniz özelliklerde sunucular>>>
copyright © Asilnet 2009
Her Hakkı Saklıdır. Ayrıca telif hakları ve kullanım koşullarını lütfen okuyunuz.

kullanım koşulları   yasal haklar
mail sipariş sss telefon
anasayfa hakkımızda çözümler tasarımlar destek iletişim