acil destek     hızlı sipariş  telefon  sss
   mail  sipariş
    ANASAYFA   HAKKIMIZDA   ÇÖZüMLER   TASARIMLAR   DESTEK   İLETİŞİM    

İşlevsel web siteleri
Beklentileri tam karşılayan web çözümleri ve uygun maliyetler...

Web dünyasına Asilnet le hemen adımınızı atın, doğru yerde başlayın, internetin gerçek gücünü kullanın!!!
Sitenizde fiyatlandırmalar paketler üzerinden yapılmış, tasarımlarda şablon mu kullanıyorsunuz ?

Web tasarım çok parametreli bir proje olduğundan standart bir fiyat verilemez, ancak hosting alanı, sayfa sayısı, aylık band genişliği gibi değerler üzerinden kategorize edilebilir. Paketten kasıt budur, hazır şablon kullanmıyoruz, site size özel tasarlanacaktır.

Domain ve hosting fiyatları maliyete nasıl yansıyor?

Hostinginize ek bir hizmet istemiyorsanız paketlerimizde fiyata domain ve hosting bedelleri dahildir.

Bahsettiğiniz web tasarımımda teknik destek-alışveriş sepeti-online ödeme-sipariş formu-forum-ziyaretçi defteri-sayaç vs. modülleri var mı?

Verdiğimiz web tasarım fiyatları programlama veya çeşitli modülleri içermemektedir. Anasayfa, hakkımızda, ürünlerimiz (hizmetlerimiz), iletişim, ulaşım vb. sayfalarından oluşmakta olup html tabanlı statik bir web siteleridir, fiyatlandırmaya host ve domain dahildir.


Kurumsal kimlik analizi, logo çalışması, metin yazımı vb. hizmetler için istediğiniz ek ücretler nedir?


Bahsettiğiniz hizmetler kimi paketlerde standart olarak sunduğumuz hizmetler olup web sitesi fiyatlarına dahildirler. Örneğin fotoğraf çekimi ücrete dahil olmayan bir pakette sizin verdiğiniz veya bizim temin ettiğimiz görseller kullanılacaktır. Ayrıca fotoğraf çekimi veya 3d fotoğraf çalışması yapılacaksa bu hizmetler ekstra olarak ücretlendirilecektir.


Web sitemi kendim güncellemek, gerektiğinde fotoğraf vb. görselleri değiştirmek, ftp adresi üzerinden dosyalarıma erişmek istiyorum

Bahsettiğimiz fiyatlar standart html tabanlı web sitesi fiyatı olup güncelleme yapmak için bir admin paneline sahip değildirler. Ayrıca ftp adresinden sitenize erişim hakkı aldığınızda garanti sona erer, o zaman yükümlülüğümüz sadece en son sitenizin alınan yedeğini yüklemekle sınırlı olacaktır.Tavsiyemiz belli bir tecrübeye sahip değilseniz site kodlarını editlememeniz olacaktır

Admin paneline sahip ve güncelleyebileceğim bir site tasarım hizmeti sunmuyor musunuz?

Bu şekildeki hizmetimiz ayrıca ücretlendirilecektir. Örneğin beş sayfa tasarımı yapılmış sitenin admin paneli maliyeti 300 tl olup, eğitimi tarafımızdan verilmektedir, 50 tl de hosting farkı vardır. Bu şekilde sistem yine tam garantili olup, 7/24 teknik destek hizmeti sunulmaktadır.

Bir alışveriş (e- ticaret) sitesi yaptırmayı düşünüyorum, bunun fiyatlandırması ne kadar?

Standart alışveriş sistemi fiyatı 1200 tl olup, ayrıca kurumsal web site tasarımı hediyelidir. Fakat 25 adet ürüne kadar sunum yapabileceğiniz sade bir alışveriş sitesinin fiyatı kurumsal sitenizle tümleşik olarak 800 tl dir (Kobi paketi ).Bu fiyata hosting ve domain ücreti dahildir, online alışveriş yapılmayacaksa bu işletmeler için yeterli bir çözümdür.


Hosting ve domain ücreti olarak yıllık ne kadar ödeme yapmam gerekiyor?

Bu fiyat hosting özelliklerine göre değişmektedir, örneğin ticari pakette ilk yıl ücreti dahildir, daha sonra yıllık 50$ ödeme yapmanız gerekmektedir

E-ticaret sitenizde ssl, online kredi kartıyla ödeme modülü bulunuyor mu?

Ssl sertifikası ücreti fiyata dahil değildir, ayrıca kredi kartı ödemesi için sanal pos uygulamasını çalıştığınız bankayla görüşerek çözmeniz gerekmektedir.

Sadece ürünlerimi sergileyebileceğim, sanal pos uygulaması olmayan daha basit bir e-ticaret sitesi kurabilir misiniz?


En basit sistemimizde dahi ürünlerinizi sergileyebilirsiniz, ancak fiyat değişikliği, yeni ürün ekleme, online alışveriş hizmet vb. uygulamalar web programlama gerektirmektedir, bu konuda talebiniz olursa siteye admin paneli eklentisi kurabiliriz.

Web tasarım fiyatlarınız 99 TL ile 2000 TL arasında, bunlar arasında kalite farkı nedir?

En ucuz web tasarım ile üst paketler arasında kalite farkı yoktur, sayfa sayısı, hosting özellikleri vb. parametreler yüzünden fiyatlar farklıdır.

 
Asilnet le web e ilk adım...Bu kampanyamızla web dünyasına ilk adımınızı atın. Hesaplı ve eksiksiz paketimiz hosting, domain, tasarım ve metin çalışmalarını içermektedir >>>
Web sitenizin bakımı ve güncellemesiyle ilgilenemiyor musunuz?
Asilnet te web tasarımınız tamamlandıktan sonra dilerseniz sitenizin idaresini bize bırakabilirsiniz! devamı >>>
Asilnet web management yöntemi tamamen kobi ve kurumlara özeldir.Görüşmelerimiz sonucunda belirlenen sektörel beklentiler çerçevesinde periyodik olarak web sitenize içerik girilerek bakımı yapılır.Bu sistemle sitenizi yayınlamak için ek personele gerek duymazsınız >>>
Dilediğiniz özelliklerde hosting imkanı >>>
İstediğiniz özelliklerde sunucular>>>
copyright © Asilnet 2009
Her Hakkı Saklıdır. Ayrıca telif hakları ve kullanım koşullarını lütfen okuyunuz.

kullanım koşulları   yasal haklar
mail sipariş sss telefon
anasayfa hakkımızda çözümler tasarımlar destek iletişim